logotyp
Login

Profily zaměstnanců Jesličky Jundrov

Lucka

LuckaVystudovala jsem SZŠ Jaselskou Brno – obor Zdravotnický asistent. Že mě práce s dětmi opravdu baví, jsem měla možnost poznat v Dětské nemocnici Brno, v rámci praxe na SZŠ. Mám maturitní zkoušku z psychologie, která patří mezi mé koníčky, zvlášť vývojová psychologie.

Dále mezi mé zájmy patří rodina, zvířata, sport, hudba a čtení. S dětmi pracuji láskyplně a při práci s nimi kladu důraz na jejich individualitu.


Iva

IvaJsem absolventkou střední zdravotnické školy obor Dětská sestra. Po škole jsem pracovala 5 let na tehdejším oddělení nedonošených dětí Kojeneckého ústavu. Dále jsem pracovala několik let v ordinacích praktického dětského lékaře a asi 6 let jako instruktor kojeneckého plavání a plavání dětí předškolního věku. Pomáhala jsem organizovat a realizovat rekreační pobyty pro rodiče s dětmi.

Jsem zakládající členkou občanského sdružení, která se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi, organizací kroužků a jsem instruktorkou cvičení pro rodiče s dětmi. Celý můj profesní život se stále stáčí k dětem, hlavně k těm nejmenším. Myslím, že dovedu vycítit potřeby a pocity malinkých dětí i jejich maminek. Práce s nimi mne velice baví, naplňuje a beru ji spíš jako radost, než jako povolání.


Irena

Irena

Již od mládí jsem měla velmi kladný vztah k malým dětem. Často se na mne příbuzní obraceli s prosbou občasného hlídání, které jsem ráda přijímala. Souhra náhod a láska k malým dětem mne nakonec přivedla k tomu, že jsem se rozhodla změnit kvalifikaci.

Absolvovala jsem kurz s kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a stala se ze mne chůva. Vzdělání je důležité, ale nebylo by nic platné, kdybych čas s dětmi netrávila ráda. Práce s nejmenšími dětmi mě nabíjí energií a dělá mi velkou radost, když se se mnou smějí a cítí se bezpečně. O svěřené děti se starám s láskou jako by byly mé vlastní.

Volný čas ráda trávím aktivně s rodinou, v létě na kole, u vody nebo v přírodě. V zimě lyže, brusle, procházky a velmi ráda relaxuji s knížkou v posteli.


Alča

AlčaVystudovala jsem střední Rodinnou školu a následně absolvovala rekvalifikační kurz Sekretářka, asistentka ředitele. Pracovala jsem jako obchodní asistentka.

Je mi 40let, s manželem máme 4 děti, dvě dívky a dva chlapce ve věku 14, 11, 8 a 3,5let. Každou mateřskou jsem si opravdu vychutnala. S dětmi jsem navštěvovala různé pohybové a hudební kroužky: cvičení rodičů s dětmi od 4měsíců, plavání, Baby masáže, Sokol, cvičení na balonech, keramika, hudební škola Yamaha ...apod.

V této roli jsem se cítila nejlépe, proto jsem po ukončení poslední mateřské absolvovala rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky 0 – 7let. Pracovala jsem v Montessori jesličkách.

Jsem ráda, že mi tento kurz otevřel cestu k dětem, můžu s nimi být celý den, vidět jejich úsměv, radost a pokroky.


ANDREA

ANDREAKdyž jsem se po rodičovské dovolené vracela zpět do práce, věděla jsem, že je čas na změnu a že se pokusím splnit si svůj sen, což je práce s dětmi. Začalo to již na základní škole, kde jsem vedla přírodovědný kroužek pro mladší děti. Později jsem hlídala děti širší rodině i přátelům a toužila jsem po tom, aby se práce s dětmi stala i mým zaměstnáním.
Absolovovala jsem akreditovaný kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a konečně již mohu naplno dělat to, co jsem si vysnila.
Na dětech se mi líbí, jak jsou bezprostřední, plní nadšení i fantazie a zapálení do jakékoliv činnosti. Díky dětem můžeme my dospělí zapomenout na starosti všedních dní a radovat se s nimi z maličkostí.
Ve svém volném čase se nejraději věnuji svým dvěma dětem, cvičím powerjógu, běhám agility, ráda s rodinou cestuji a objevuji nová místa.

Kamila

KamilaJmenuji se Kamila Krainerová, je mi 23 let a pocházím z Vysočiny. Z toho pramení také to, že miluji přírodu. Učila jsem v lesní školce, kde jsem se věnovala hlavně tvůrčím a výtvarným činnostem, které jsou pro mě velice blízké vzhledem k tomu, že mám vystudovanou uměleckou školu. Ve svém volném času se ráda věnuji jízdě na koni, kterou také vyučuji, mým fotografickým a filmařským kroužkům, které vedu a celkově většina mých aktivit zahrnuje děti. Spolupracuji také s volnočasovým střediskem Lužánky, kde učím na táborech divadlo. V létě učím na dětských filmových táborech v Česku, i v zahraničí. Práci s dětmi miluji a proto jsem se rozhodla věnovat se i této profesi. Mám splněný kurz chůvy a několik let praxe. Když nejsem zrovna ve školce, dost často také děti hlídám a to všech věkových kategorií. Miluji cestování a půl roku jsem bydlela v Manchesteru, kde jsem si mohla vylepšit angličtinu, kterou při práci s dětmi také ráda využiji. Práce s dětmi mě opravdu naplňuje a pomáhám při každé dětské události i ve vesničce, odkud pocházím.

Zuzka

ZuzkaJsem studentkou oboru Speciální pedagogika na Masarykově univerzitě v Brně. Z praxí s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami jsem si odnesla hlavně to, že je potřeba mít individuální přístup ke každému dítěti. V rámci oboru se specializuji na logopedii, zajímá mě i oblast zdravotnictví. Proto jsem si u Českého červeného kříže udělala kurz Moderní ošetřovatelství v praxi.
Pocházím z malé vesnice, takže příroda, zvířata a péče o zahrádku neodmyslitelně patří do mého života. Ve volném čase se také ráda věnuji kreativním činnostem – kreslení, šití, vyrábění. Spolupracuji taky s organizací Práh jižní Morava, kde působím jako dobrovolník.
Práce s dětmi je pro mě naplňující, smysluplná a pestrá. Jako náctiletá jsem jezdívala na tábory jako pomocný vedoucí. Jsem zastánce toho, že děti se učí od nás, a my od nich.

Jarka

JarkaVždy jsem toužila pracovat mezi malými dětmi. Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i mimo ni od miminek až do školních let.
Děti dávají životu smysl. Každé z nich je originál a s nimi je i každý den jinak pestrý, zábavnější a radostnější. Co jim dáme, vrací úsměvem a roztomilostí a jen z jejich očí září nepředstírané štěstí.
Po absolvování rodinné školy zaměřené na společné stravování jsem ještě vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogické škole.
Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme mimo jiné navštěvovali kroužky plavání a bruslení.
Poté jsem dělala asistentku pedagoga a následně vychovatelku ve školní družině ve speciální škole pro kombinovaně handicapované děti, kde jsem vedla hudebně-pohybový kroužek a canisterapii.
Několik let jsem byla i asistentkou pedagoga na základní škole.
Ráda čtu, kromě dětí miluji zvířata a přírodu a baví mě řemeslné a rukodělné práce.

Aktuality v měsíci červnu

Školka Jundrov

• 1.6. slavíme Den dětí
• 17.6. canisterapie
• 18.6. výlet do Dinoparku
• tématický výchovný program
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční a logopedický kroužek

Jesličky Jundrov

• 1.6. slavíme Den dětí
• 8.6. výlet do Dinoparku
• 17.6. canisterapie
• prevence respiračních onemocnění

Jesličky Židenice

• 1.6. slavíme Den dětí
• 10.6. canisterapie

O konání dalších akcí Vás budeme informovat s předstihem s ohledem na aktuální situaci.

Aktuality v měsíci květnu

DOBRODRUŽNÉ PŘESPÁNÍ V DŽUNGLI

obrázek

Školka Jundrov

• 13.5. canisterapie
• slavíme Den maminek a Den rodiny
• 28.5. dobrodružné přespání v džungli
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční a logopedický kroužek

Jesličky Jundrov

• 13.5. canisterapie
• tématické dny, slavíme Den maminek a Den rodiny
• prevence respiračních onemocnění

Jesličky Židenice

• 19.5. canisterapie
• slavíme Den maminek a Den rodiny

O konání dalších akcí Vás budeme informovat s předstihem s ohledem na aktuální situaci.

Aktuality v měsíci březnu

Uzavřený provoz jesliček

obrázek
mojedetskaskupina.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign