logotyp
Login

Profily zaměstnanců Jesličky Jundrov

Irena

Irena

Již od mládí jsem měla velmi kladný vztah k malým dětem. Často se na mne příbuzní obraceli s prosbou občasného hlídání, které jsem ráda přijímala. Souhra náhod a láska k malým dětem mne nakonec přivedla k tomu, že jsem se rozhodla změnit kvalifikaci.

Absolvovala jsem kurz s kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a stala se ze mne chůva. Vzdělání je důležité, ale nebylo by nic platné, kdybych čas s dětmi netrávila ráda. Práce s nejmenšími dětmi mě nabíjí energií a dělá mi velkou radost, když se se mnou smějí a cítí se bezpečně. O svěřené děti se starám s láskou jako by byly mé vlastní.

Volný čas ráda trávím aktivně s rodinou, v létě na kole, u vody nebo v přírodě. V zimě lyže, brusle, procházky a velmi ráda relaxuji s knížkou v posteli.


Iva

IvaJsem absolventkou střední zdravotnické školy obor Dětská sestra. Po škole jsem pracovala 5 let na tehdejším oddělení nedonošených dětí Kojeneckého ústavu. Dále jsem pracovala několik let v ordinacích praktického dětského lékaře a asi 6 let jako instruktor kojeneckého plavání a plavání dětí předškolního věku. Pomáhala jsem organizovat a realizovat rekreační pobyty pro rodiče s dětmi.

Jsem zakládající členkou občanského sdružení, která se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi, organizací kroužků a jsem instruktorkou cvičení pro rodiče s dětmi. Celý můj profesní život se stále stáčí k dětem, hlavně k těm nejmenším. Myslím, že dovedu vycítit potřeby a pocity malinkých dětí i jejich maminek. Práce s nimi mne velice baví, naplňuje a beru ji spíš jako radost, než jako povolání.


Alča

AlčaVystudovala jsem střední Rodinnou školu a následně absolvovala rekvalifikační kurz Sekretářka, asistentka ředitele. Pracovala jsem jako obchodní asistentka.

Je mi 40let, s manželem máme 4 děti, dvě dívky a dva chlapce ve věku 14, 11, 8 a 3,5let. Každou mateřskou jsem si opravdu vychutnala. S dětmi jsem navštěvovala různé pohybové a hudební kroužky: cvičení rodičů s dětmi od 4měsíců, plavání, Baby masáže, Sokol, cvičení na balonech, keramika, hudební škola Yamaha ...apod.

V této roli jsem se cítila nejlépe, proto jsem po ukončení poslední mateřské absolvovala rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky 0 – 7let. Pracovala jsem v Montessori jesličkách.

Jsem ráda, že mi tento kurz otevřel cestu k dětem, můžu s nimi být celý den, vidět jejich úsměv, radost a pokroky.


Kamila

KamilaJmenuji se Kamila Krainerová, je mi 23 let a pocházím z Vysočiny. Z toho pramení také to, že miluji přírodu. Učila jsem v lesní školce, kde jsem se věnovala hlavně tvůrčím a výtvarným činnostem, které jsou pro mě velice blízké vzhledem k tomu, že mám vystudovanou uměleckou školu. Ve svém volném času se ráda věnuji jízdě na koni, kterou také vyučuji, mým fotografickým a filmařským kroužkům, které vedu a celkově většina mých aktivit zahrnuje děti. Spolupracuji také s volnočasovým střediskem Lužánky, kde učím na táborech divadlo. V létě učím na dětských filmových táborech v Česku, i v zahraničí. Práci s dětmi miluji a proto jsem se rozhodla věnovat se i této profesi. Mám splněný kurz chůvy a několik let praxe. Když nejsem zrovna ve školce, dost často také děti hlídám a to všech věkových kategorií. Miluji cestování a půl roku jsem bydlela v Manchesteru, kde jsem si mohla vylepšit angličtinu, kterou při práci s dětmi také ráda využiji. Práce s dětmi mě opravdu naplňuje a pomáhám při každé dětské události i ve vesničce, odkud pocházím.

Jarka

JarkaVždy jsem toužila pracovat mezi malými dětmi. Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i mimo ni od miminek až do školních let.
Děti dávají životu smysl. Každé z nich je originál a s nimi je i každý den jinak pestrý, zábavnější a radostnější. Co jim dáme, vrací úsměvem a roztomilostí a jen z jejich očí září nepředstírané štěstí.
Po absolvování rodinné školy zaměřené na společné stravování jsem ještě vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogické škole.
Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme mimo jiné navštěvovali kroužky plavání a bruslení.
Poté jsem dělala asistentku pedagoga a následně vychovatelku ve školní družině ve speciální škole pro kombinovaně handicapované děti, kde jsem vedla hudebně-pohybový kroužek a canisterapii.
Několik let jsem byla i asistentkou pedagoga na základní škole.
Ráda čtu, kromě dětí miluji zvířata a přírodu a baví mě řemeslné a rukodělné práce.

Denisa

DenisaVždy jsem se chtěla věnovat smysluplné práci, která by mě naplňovala. Dříve jsem pracovala v sociálních službách a pomáhala jsem starým lidem, kteří již neměli dostatek sil se o sebe postarat. Zde jsem uplatnila znalosti z kurzu Pracovník v sociálních službách. Cítila jsem však, že moje místo je mezi dětmi. Ráda jim pomáhám, učím je novým věcem, hraji si s nimi a snažím se, aby byly v jesličkách spokojené a těšily se na další den. Absolvovala jsem kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Zajímám se o umění a hudbu.

Aktuality v měsíci listopadu

Školka Jundrov

• 9.11. zážitková muzikoterapie
• 12.11. návštěva solné jeskyně
• 16.11. lampionový průvod
• 23.11. canisterapie
• 24.11. vánoční fotografování
• 26.11. tématická přespávačka ve školce
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční, sportovní, logopedický kroužek,
předškolní příprava

Jesličky Jundrov

• 9.11. zážitková muzikoterapie
• 16.11. lampionový průvod
• 23.11. canisterapie
• 24.11. vánoční fotografování
• prevence respiračních onemocnění (st. batolátka)

Jesličky Židenice

• 24.11. vánoční fotografování
• 24.11. lampionový průvod
• 25.11. canisterapie

Přejeme vám krásně barevné podzimní dny!

Aktuality v měsíci říjnu

Školka Jundrov

obrázek
• 15.10. návštěva solné jeskyně
• 19.10. preventivní screening zraku
• 26.10. canisterapie
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční, sportovní, logopedický kroužek,
předškolní příprava

27.10.2021 srdečně zveme všechny děti z jundrovské školky na HALLOWEEN PARTY

Jesličky Jundrov

• 19.10. preventivní screening zraku
• 26.10. canisterapie
• prevence respiračních onemocnění (st. batolátka)

Jesličky Židenice

• 19.10. preventivní screening zraku
• 27.10. canisterapie

Lampionový průvod

Připravujeme tradiční lampionový průvod se Žirafkou, o podrobnostech vás budeme včas informovat, ale už teď se moc těšíme!

Aktuality v měsíci září

Vítáme všechny děti v novém školním roce a těšíme se na společné zážitky!

obrázek
Měsíc září věnujeme vzájemnému poznávání, seznamování se s pravidly a denním programem v jesličkách i školce, budeme si zvykat na nové kamarády, tety a paní učitelky.
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign