logotyp
Login

Profily zaměstnanců Nový Lískovec

LUCIE

LUCIEVystudovala jsem střední pedagogickou školu a poté jsem pokračovala studiem na filozoficko-přírodovědecké fakultě se zaměřením na český jazyk a literaturu. Již během studia jsem měla možnost pracovat v mateřské školce či v ústavu pro zdravotně postižené děti s mentálním a tělesným postižením, autismem a speciálními potřebami.

Po studiu na vysoké škole následoval několikaletý pobyt v Anglii a posléze ve Španělsku, kde jsem více než tři roky byla v úzké interakci s dětmi a studenty různého věku a různých národností. Mimo péči o děti, a s tím souvisejícími volnočasovými aktivitami, jsem také vyučovala anglický jazyk a připravovala studenty na anglické zkoušky Cambridge.

Kromě zdokonalení jazykových a kulturních znalostí a také rozšíření životního obzoru a rozvoji mé osobnosti mi tato zkušenost dopomohla k utvrzení, že práce s dětmi je činnost, které se chci nadále plně věnovat i v budoucnu. Svět dětí je protkán pestrobarevnou fantazií, která mě nepřestává uchvacovat. A stejně tak i práce s nimi je pestrá, radostná a naplňující.

Jakožto člověk společenský a přátelský trávím ráda volný čas s rodinou a přáteli. Jednou z mých vášní je cestování. Ráda se odreaguji četbou dobré knížky, poslechem hudby či jízdou na bruslích.


Markéta

MarkétaVystudovala jsem obor sociální pedagogika, tuto školu jsem si vybrala právě z důvodu, že jsem si v budoucnu přála pracovat v oblasti sociálních služeb, ideálně právě s dětmi.

V životě máme každý možnosti mnoha cest, vše zraje až v ten pravý čas, a proto nyní, když jsem sama maminka dvou dětí, 9 a 11 roků, s velkou radostí se vracím do světa těch menších. Jsem vděčná za příležitost dělat v životě práci, která mi dává smysl v mém žití. Ve svém volném čase se věnuji především svým dětem a rodině, částečně také manuálnímu liftingu a jiným zkrášlujícím a relaxačním masážím pro ženy. Miluji přírodu, procházky, túry, sport všeho druhu. Především plavání, snowboard, koně a jógu. Velmi ráda navštěvuji koncerty a maluji.

Svět je neuvěřitelně barevný a krásný a děti nám to stále připomínají.


SARAH

SARAHVystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Boskovicích, obor pedagogické lyceum, se specializací na hudební výchovu. Aktivně ovládám anglický jazyk, hru na zobcovou flétnu a kytaru, léta jsem se věnovala zpěvu, v rámci studia jsem absolvovala kurz první pomoci pro děti. Jelikož pocházím z Jižní Moravy, hudba, zpěv, tanec a lidové tradice patří mezi mé srdeční záležitosti. K dětem mám odjakživa blízko, zkušenosti jsem nasbírala v rámci studijní praxe, také jakožto sestra mého o 11 let mladšího bratra a pak samozřejmě studiem předmětů pedagogiky a psychologie, které mě doprovázely po celou dobu studia střední školy. Ve volném čase jsem jednou z vedoucích dětského folklorního souboru a ráda se účastním folklorních akcí v kroji. V budoucnu chci zkusit kombinované studium vysoké školy.
Mezi mé záliby patří čtení knih, folklor, hudba a šití.
Děti jsou pro mě sluníčka běžných dní, velmi ráda se ponořím do jejich světa plného fantazie a nechám se s nimi unášet.

TEREZA

TEREZAVystudovala jsem bakalářský obor Speciální pedagogika – specializace logopedie a surdopedie na Masarykově univerzitě a momentálně pokračuji studiem magisterského oboru Logopedie. Během studia jsem měla možnost získat praxi v logopedických mateřských školách či v zařízeních pro sluchově postižené. Jako dobrovolník jsem se účastnila logopedických skupinek pro děti se sluchovým postižením. V minulosti jsem také pracovala jako vychovatelka ve školní družině. Aktivně ovládám anglický a polský jazyk, v rámci studia jsem absolvovala základy znakového jazyka.
Během praxí jsem si postupně uvědomovala, že logopedie je směr, kterým se chci ubírat. Čas strávený s dětmi je pro mě díky jejich radosti a snaze velmi naplňující a obohacující.
Volný čas ráda trávím procházkami v přírodě se svým psem nebo četbou dobré knihy. Mezi mé záliby patří především fotografování.

Akce v říjnu

Školka Jundrov

• 6.10. canisterapie
• 13.10. solná jeskyně
• 20.10. preventivní screeningové vyšetření zraku dětí
• 21.10. výukový program
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční, logopedický a sportovní kroužek

Školka Nový Lískovec

• 13.10. canisterapie
• 14.10. solná jeskyně
• 20.10. preventivní screeningové vyšetření zraku dětí
• výlet do obory za zvířátky
• halloweenské dílničky
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, logopedický, hudební a sportovní kroužek

Jesličky Jundrov

• 8.10. canisterapie (st. batolátka)
• 20.10. preventivní screeningové vyšetření zraku dětí
• 22.10. výukový program (st. batolátka)
• prevence respiračních onemocnění

Jesličky Židenice

• 13.10. canisterapie
• 20.10. preventivní screeningové vyšetření zraku dětí

Provoz během letních prázdnin

Nepřetržitý provoz během letních prázdnin

obrázek
• Všechny pobočky Žirafky mají během letních prázdnin nepřetržitý provoz od 7 do 17h..
• Přejeme vám krásné léto!

Vítáme všechny děti v novém školním roce a těšíme se na společné zážitky!

Září


Měsíc září věnujeme vzájemnému poznávání, seznamování se s pravidly a denním programem v jesličkách i školách, budeme si zvykat na nové kamarády, tety a paní učitelky.
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign