logotyp
Login

Profily zaměstnanců Nový Lískovec

Markéta

MarkétaVystudovala jsem obor sociální pedagogika, tuto školu jsem si vybrala právě z důvodu, že jsem si v budoucnu přála pracovat v oblasti sociálních služeb, ideálně právě s dětmi.

V životě máme každý možnosti mnoha cest, vše zraje až v ten pravý čas, a proto nyní, když jsem sama maminka dvou dětí, 9 a 11 roků, s velkou radostí se vracím do světa těch menších. Jsem vděčná za příležitost dělat v životě práci, která mi dává smysl v mém žití. Ve svém volném čase se věnuji především svým dětem a rodině, částečně také manuálnímu liftingu a jiným zkrášlujícím a relaxačním masážím pro ženy. Miluji přírodu, procházky, túry, sport všeho druhu. Především plavání, snowboard, koně a jógu. Velmi ráda navštěvuji koncerty a maluji.

Svět je neuvěřitelně barevný a krásný a děti nám to stále připomínají.


SARAH

SARAHVystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Boskovicích, obor pedagogické lyceum, se specializací na hudební výchovu. Aktivně ovládám anglický jazyk, hru na zobcovou flétnu a kytaru, léta jsem se věnovala zpěvu, v rámci studia jsem absolvovala kurz první pomoci pro děti. Jelikož pocházím z Jižní Moravy, hudba, zpěv, tanec a lidové tradice patří mezi mé srdeční záležitosti. K dětem mám odjakživa blízko, zkušenosti jsem nasbírala v rámci studijní praxe, také jakožto sestra mého o 11 let mladšího bratra a pak samozřejmě studiem předmětů pedagogiky a psychologie, které mě doprovázely po celou dobu studia střední školy. Ve volném čase jsem jednou z vedoucích dětského folklorního souboru a ráda se účastním folklorních akcí v kroji. V budoucnu chci zkusit kombinované studium vysoké školy.
Mezi mé záliby patří čtení knih, folklor, hudba a šití.
Děti jsou pro mě sluníčka běžných dní, velmi ráda se ponořím do jejich světa plného fantazie a nechám se s nimi unášet.

TEREZA

TEREZAVystudovala jsem bakalářský obor Speciální pedagogika – specializace logopedie a surdopedie na Masarykově univerzitě a momentálně pokračuji studiem magisterského oboru Logopedie. Během studia jsem měla možnost získat praxi v logopedických mateřských školách či v zařízeních pro sluchově postižené. Jako dobrovolník jsem se účastnila logopedických skupinek pro děti se sluchovým postižením. V minulosti jsem také pracovala jako vychovatelka ve školní družině. Aktivně ovládám anglický a polský jazyk, v rámci studia jsem absolvovala základy znakového jazyka.
Během praxí jsem si postupně uvědomovala, že logopedie je směr, kterým se chci ubírat. Čas strávený s dětmi je pro mě díky jejich radosti a snaze velmi naplňující a obohacující.
Volný čas ráda trávím procházkami v přírodě se svým psem nebo četbou dobré knihy. Mezi mé záliby patří především fotografování.

Aktuality v měsíci březnu

Uzavřený provoz jesliček

obrázek

Aktuality v měsíci únoru

Školka Jundrov

• 2.2. canisterapie
• 9.2. výchovný program
• 9.2. karneval
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční a logopedický kroužek

Jesličky Jundrov

• 2.2. canisterapie
• 9.2. karneval
• 16.2. výchovný program
• 18.2. Koblížkový den
• prevence respiračních onemocnění

Jesličky Židenice

• 4.2. canisterapie
• 17.2. výchovný program
mojedetskaskupina.cz

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign