logotyp
Login

Profily zaměstnanců MŠ Jundrov

Katka

KatkaJsem maminkou 7leté Kačenky a právě při výchově své dcerky jsem začala naplno objevovat svět dětí. Jejich jedinečnost, jejich fantazii, touhu poznávat vše nové. Toto mne ovlivnilo natolik, že jsem se rozhodla absolvovat kurz s kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, abych mohla kvalifikovaně pracovat s dětmi.

Pracovala jsem jako učitelka v soukromé MŠ (Újezd u Brna), dále jako lektorka plavání pro děti předškolního a školního věku. Jsem zakládající členkou a předsedkyní občanského sdružení, které se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi. Práce s dětmi mě naplňuje a věřím, že kolik lásky, času a energie vložíme do dětí, tolik a ještě možná více se nám vrátí.

Ráda s dětmi tvořím a podílím se na kreativních věcech, je nádherné vyčíst v jejich očích nepopsatelné nadšení. Věřím v kouzlo příběhů a pohádek a je pro mne magické vidět a vnímat svět tak, jak ho vidí děti.


Radka

RadkaPo maturitě na gymnáziu jsem nastoupila ke studiu Geografie a kartografie na UK v Praze. Studium mě však nenaplňovalo, ale právě zde jsem se ujistila, že bych chtěla učit. Změnila jsem tedy obor a nastoupila na Pedagogickou fakultu MU v Brně. Mým oborem je Pedagogické asistentství dějepisu a zeměpisu pro 2. stupeň ZŠ.
Ačkoliv to neodpovídalo mému zaměření, využila jsem šance zapojit se do chodu MŠ Žirafky. Práce s dětmi zde mě nadchla natolik, že jsem se letos rozhodla doplnit si kvalifikaci kurzem Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Ráda bych dětem předala alespoň trochu svého nadšení pro výtvarnou výchovu a pracovní činnosti. Dále jsem také velkým fanouškem sportů, a to především míčových her, které jsou skvělou příležitostí, jak aktivně trávit čas s přáteli a vrstevníky. Na práci s dětmi mě nejvíce baví jejich nadšení, radost a hravost, které dokáží přenést i další osoby a rozsvítit jim tak každý den.

Míša

MíšaUž od školky jsem věděla, že se chci stát paní učitelkou. Na základní škole jsem vedla svůj vlastní kroužek aerobicu a byla vedoucí na příměstských táborech, kde jsem pracovala s dětmi ve věku od 3 do 10 let. Na základní škole jsem také navštěvovala hudební výchovu, kde jsem 9 let hrála na klavír, chodila do sportovních ale také i tanečních kroužků. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Brně. Na studiu mě nejvíce bavily praxe, které jsme měli na základních školách a ve výuce pedagogiky jsme se chodili dívat i do školek. První rok po škole jsem pracovala jako asistentka pedagoga na základní škole v Hodoníně, později i jako paní vychovatelka na základní škole ve Strážnici. Práce s dětmi mě velmi naplňuje a chtěla bych si ještě rozšířit mé vzdělání v oboru. Mezi mé záliby patří hlavně folklórní soubor, který navštěvuji už od svých 8 let, ale také cestování. Svůj volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli.

Silva

SilvaVystudovala jsem program Speciální pedagogika na MU v Brně. V současné době pokračuji ve studiu v navazujícím magisterském programu Logopedie. Během svých pedagogických praxí jsem měla příležitost vypomáhat v několika mateřských školách, ale také v zařízeních pro děti se zdravotním postižením. Při studiu jsem absolvovala vzdělávací kurz zaměřený na logopedickou prevenci.
Kladný vztah k dětem mám již od malička. Práce s dětmi mě naplňuje a baví mě její pestrost. Přes léto dlouhodobě pracuji jako instruktorka v dětském lanovém parku.
Volný čas trávím nejraději s rodinou a přáteli. Mezi mé záliby patří cestování, hudba a sportovní aktivity. Nejvíce mě baví plavání, in-line brusle, badminton a v zimním období lyžování.

Aktuality v měsíci září

Vítáme všechny děti v novém školním roce a těšíme se na společné zážitky!

obrázek
Měsíc září věnujeme vzájemnému poznávání, seznamování se s pravidly a denním programem v jesličkách i školce, budeme si zvykat na nové kamarády, tety a paní učitelky.

Aktuality v měsíci červnu

Školka Jundrov

• 1.6. slavíme Den dětí
• 17.6. canisterapie
• 18.6. výlet do Dinoparku
• tématický výchovný program
• pravidelné měsíční aktivity: angličtina, taneční a logopedický kroužek

Jesličky Jundrov

• 1.6. slavíme Den dětí
• 8.6. výlet do Dinoparku
• 17.6. canisterapie
• prevence respiračních onemocnění

Jesličky Židenice

• 1.6. slavíme Den dětí
• 10.6. canisterapie

O konání dalších akcí Vás budeme informovat s předstihem s ohledem na aktuální situaci.
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign