logotyp
Login

Naše tety

Barbara

BarbaraAbsolvovala jsem střední zdravotnickou školu obor všeobecná sestra, během své praxe jsem působila na novorozeneckém oddělení a alergologické školce, následně jsem svou specializaci zaměřila na kardiologii. Po studiu na vysoké škole jsem na několik let změnila obor, nicméně práce s lidmi, která mne těší, mi zůstala, nyní se opět po letech vracím do oboru, být opět zdravotníkem a starat se o zdraví těch nejmenších. Příležitost být součástí týmu jesliček Žirafka mi dává možnost využít své odborné znalosti, dále rozšířit si své vědomosti a hlavně opět dělat práci, která mne naplňuje a dává smysl, možnost opět pracovat s dětmi, rozvíjet jejich potenciál, starat se o jejich radůstky i bolístky, odměnou je mi pak jejich radost, nadšení učit se novým věcem a jejich způsob vyjádření svého originálního já. Práce zdravotníka je poslání a v jesličkách o to zodpovědnější, protože mi svěřujete to nejcennější co máme a to jsou děti.
Ve svém volném čase hlídám děti ve své rodině nebo svých přátel, dále sportuji, ráda čtu a poslouchám hudbu.

Kateřina

KateřinaVystudovala jsem střední odbornou pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Následně jsem studovala speciální pedagogiku se zaměřením na mentální a tělesné postižení. Práce s dětmi mě baví a naplňuje již od ukončení základní školy. Od té doby jsem nasbírala zkušenosti nejen při školních praxích, ale také jsem se podílela na pořádání táborů a volnočasových aktivit pro děti. Brigádně jsem při studiu docházela do dětské skupiny a mimo to jsem pyšná sestra dvou mladších bráchů.
Mezi mé záliby patří hra na hudební nástroje, zpěv, tanec, procházky do přírody a čas s rodinou a přáteli. Těším se na práci s Vašimi dětmi, budu se vždy snažit maximálně přizpůsobovat jejich potřebám a také si spolu určitě užijeme spoustu zábavy a naučíme se hodně nových věcí.

Káťa

KáťaVystudovala jsem SZŠ v Brně, obor Všeobecná sestra. Po studiu jsem nastoupila jako zdravotní sestra do nemocnice u sv.Anny v Brně na neurochirurgické oddělení, kde jsem pracovala necelé 3 roky. Poté jsem strávila 8 let na mateřské dovolené s dvěma dětmi. Po mateřské jsem nastoupila do domova pro seniory, kde jsem pracovala jako zdravotní sestra, poté v dalším domově jako pečovatelka a aktivizační pracovnice pro pohyb. Práce se seniory mě naplňovala, ale cítila jsem, že potřebuji změnu. Proto jsem se rozhodla pro práci s dětmi, které miluji.
Jsem vdaná a mám dvě děti. Mezi mé záliby patří jízda na kole, in-line brusle, hudba, četba, pilates a příroda.

Eva

EvaVystudovala jsem bakalářský program učitelství pro SŠ. Během studia jsem cítila, že zaměření pro mě není tím správným směrem, proto jsem se rozhodla doplnit své vzdělání o pedagogické minimum (péče o děti ve věku od 3 do 15 let) a začala pracovat v mateřské školce, poté jako chůva v rodinách. Abych se mohla věnovat těm nejmenším, absolvovala jsem rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Děti mě doprovází celý život, práce s nimi mě velice baví. Jsem maminkou dvojčat (11 let). Ve volných chvílích chodím ráda do přírody s rodinou nebo tvořím na zahradě. Mezi mé záliby patří sportování, zejména plavání, badminton, jízda na kole, v zimě bruslení a lyžování.

Andrea

AndreaVystudovala jsem střední zdravotnickou školu a poté 3 roky na Vyšší odborné škole zdravotnické v Brně, obor Diplomovaná dětská sestra. Při studiu jsem pracovala jako sanitářka na oddělení Intermediární péče pro novorozence. V rámci praxí během studia jsem měla možnost se podívat mj. také do jesliček, a to pro výběr své budoucí práce bylo osudové, jelikož děti miluji.
Ve volných chvílích ráda cestuji nebo sportuji – fitness, volejbal, v zimě lyžuji, také ráda poslouchám hudbu, a starám se o zvířata.

Aktuality měsíc červen

Jesličky Žirafka

obrázek
Vítáme všechny v novém školním roce a těšíme se na společné hraní, dovádění a nové zážitky!

Září věnujeme adaptaci nových dětí, seznamování s kamarády, s tetami a učitelkami . Zvykáme si na nové prostředí, poznáváme nové hračky a denní program jesliček a školky.

Schůzky pro rodiče nových dětí se konají 12.9. v pobočce Jundrov a 13.9. v pobočce Židenice.

Aktuality na červenec a srpen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Výlety do přírody
• Letní radovánky

Aktuality měsíc červen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Oslavy dne dětí
• Výlety do přírody
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign